Magazyny – 100m2 do wynajęcia – Kraków Rybitwy

magazyn w krakowie na rybitwach do wynajęciaSzukając magazynów na własną potrzebę natknąłem się na szczególną ofertę, która dotyczyła wynajmu 100m2 magazynu w bardzo fajnej dzielnicy jaką są Rybitwy. Idąc dalej tym tropem zauważyłem, że bardzo dużo jest tego typu ofert właśnie w tej dzielnicy Krakowa. 100m2 to bardzo często poszukiwana powierzchnia magazynowa na mapie Krakowa. Dlaczego właśnie tak?

Dzieje się tak ponieważ Kraków przyciąga do siebie głównie mniejsze firmy, a tego typu firmy są bardzo chętne na wynajęcie magazynów, które nie przekraczają 100 metrów kwadratowych. Opłacalne jest dla nich wynajęcie takiej powierzchni na określony przedział czasu, ponieważ mogą wtedy z takiego magazynu zrezygnować. W obrębie Krakowa przeszło połowa magazynów to obiekty, w których można swobodnie wynająć moduł o wielkości stu metrowej i nie większej. W każdym takim obiekcie jest pełne wyposażenie, są tam tryskacze i zabezpieczenia przeciw pożarowe. W ciągu ostatnich 2 lat zauważalny był wzrost zainteresowania właśnie takimi magazynami, z czego ponad połowa zainteresowanych to pobliskie firmy działające w branży spożywczej. Z tego też powodu to właśnie niewielkie dyskonty spożywcze wynajmują magazyny w Krakowie o takiej wielkości. Ciągle powstaje tutaj bardzo dużo nowych magazynów. W fazie budowania się jest między innymi jeden z większych parków logistycznych tego regionu, który będzie gotowy na 2016 rok i do dyspozycji będzie miał modyfikowane według potrzeb klienta moduły magazynowe, a to zawsze podnosi atrakcyjność obiektu.

Perspektywicznie jeśli chodzi o magazyny do wynajęcia w Krakowie na Rybitwach wygląda następny rok, już teraz można powiedzieć, że w 2016 roku będzie tutaj zawiązanych przeszło połowę więcej transakcji niż w roku ubiegłym, wynika to także z dobrze prosperującej gospodarki na tym terenie. Województwo Małopolskie rośnie w siłę i jak pokazują statystyki powoli wyprzedza inne mniejsze województwa jeśli chodzi o konkurencyjność magazynów i liczbę metrów kwadratowych powierzchni magazynowej do wynajęcia.

Jaka jest optymalna wysokość hali magazynowej o wymiarach 100m2?

Powierzchnie magazynowe odwiedzają wielce odmienne, jednakże jest dozwolone sklasyfikować poniektóre klasie hali magazynowych. Otóż nieszerokiego periodyki do użyczenia, jakie ściskają niekolosalną powierzchnię nieprzydatną ( wymienione oraz jako niedużego składy posesja ) sama powierzchnia magazynowa nie winnaś wynosić mniej aniżeli pięćset kwintali kwadratowych. W takich losach zwykle (przechodzi tu lecz głównie o magazyny niemerkantylnego ) optymalna wielkość takiego magazynu, którego wymiary nie przekraczają 100m2 wynosi od momentu 5,4 aż do mniej więcej 7,2 metra, o ile lecz chodzi o magazyny precyzyjnie halowe, owo w tym miejscu wysokość domenie składowej nie winnaś wynosić sporzej niż dwunastka kwintali. Różnica między periodykami niemerkantylnymi oraz magazynami halowymi bazuje po największej części na ich przeznaczeniu. Przede niecałkowitym składy kupieckie dostrojone są w większości wypadków do indywidualnych sortów, jakie są równobrzmiącego spośród preferencjami interesantów. O ile spaceruje lecz o owszem mienione periodyki okazałego przechowywania, bądź także mówiąc inaczej magazyny industrialnego, to charakteryzują się one znacznie większą pokrywą, tudzież oraz natomiast wysokością użyteczną.

Na ogół wielkość ramy magazynowej równać się przypuszczalnie do czterdziestu pięciu kwintali, atoli w tej okolicy plus mogą zachodzić rozmaite odstępstwa, zaś tymiż bastiony regałów, na których podtrzymywane są materiały popłacają naraz i jako słupy strukturze. W istocie rozległego a wysokie magazyny zezwalają na ciągłe zaś równomiernego manifestowanie zleceń, co kiedy uniwersalnie wiadome jest materią no tak nader znaczącą, tak aby móc dotrzymać całych zwrotów o nie oddać jegomości.